Przyjęcia okolicznościowe

Poza organizacją przyjęć weselnych zajmujemy się również przygotowaniem imprez okolicznościowych takich jak: urodziny, imieniny, jubileusze, chrzciny, komunia święta, rocznica ślubu czy też romantyczna kolacja dla dwojga. Jeżeli nie macie pomysłu na to, gdzie mogłoby odbyć się szkolenie Waszych pracowników lub kameralnego przyjęcia w gronie najbliższych, to z przyjemnością chcieliśmy Was poinformować, że poza salą główną posiadamy również nowoczesną, ale nieco mniejszą salę mieszczącą 45 osób.

W związku z różnorodną charakterystyką organizowanych wydarzeń, nasz szef kuchni podchodzi do Waszych potrzeb indywidualnie, dlatego też gwarantujemy Wam spersonalizowane menu, które sprosta Waszym wymaganiom i zaspokoi kubki smakowe wszystkich, nawet tych najbardziej wymagających Gości.

Ponadto pragniemy zaprosić Was do organizowania przyjęć na świeżym powietrzu, ponieważ posiadamy 3 altany grillowe, dzięki którym letnie, upalne wieczory będą maksymalnie wykorzystane i przyniosą wiele niezapomnianych wspomnień.

Przyjęcie w domu? Nagłe odwiedziny rodziny? Polecamy nasze menu ,,na wynos”. Korytka biesiadne to doskonały pomysł na przyjęcie lub leniwy dzień. Znajdziecie

w nich wiele różnych i ciekawych propozycji, a dla smakoszy naszego grilla, którzy nie mogą przestać myśleć o golonku gotowanym w pszenicznym piwie mamy korytko grillowe.

Obiecujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Menu koryta biesiadne

Kontakt

Formularz kontaktowy